Loading...

 

zakladka bupw

Projektowanie wnętrz - to zawsze wyzwanie. I nie ważne jest, czy chcemy tylko kupić odpowiednią sofę i ławę do salonu, czy też zmieniamy wystrój całego mieszkania. Jeśli planujecie wnętrzarskie zmiany w swoim lokum, zapoznajcie się z naszą najnowszą akcją - możecie zaoszczędzić minimum kilka tysięcy złotych!

W jaki sposób?

Bezpłatna Usługa Projektowania Wnętrz to szczególna akcja BoConcept Trójmiasto. W ramach usługi oferujemy wykonanie bezpłatnego projektu wnętrza dla naszych Klientów. Zasady są proste: do skorzystania z oferty uprawniony jest  każdy Klient BoConcept, który w czasie trwania naszej akcji złoży zamówienie i opłaci zakupy z naszego asortymentu na kwotę minimum 5000 zł. Projekt wnętrza otrzyma bezpłatnie.

Jak rozpocząć?

Krok nr 1 - umówienie bezpłatnego spotkania z projektantem

Możesz umówić się na kilka sposobów:

- korzystając z naszego formularza online - po zgłoszeniu zapisu oddzwonimy i umówimy dogodny termin
- zgłaszając chęć skorzystania z usługi drogą mailową na adres: boconcept@trojmiasto.pl
- telefonicznie
- osobiście, w salonie w Gdyni lub showroomie w Gdańsku

Krok nr 2 - spotkanie z projektantem

Spotkanie to czas, podczas którego nasz projektant pozna Twój gust i preferencje, zrozumie potrzeby, wysłucha pomysłów i sugestii. To dialog, dzięki któremu projektowana przestrzeń będzie w pełni odpowiadać Twoim pomysłom i odzwierciedlać preferencje. Projektant pokaże, jak dobrze wykorzystać każdy centymetr Twojej przestrzeni, dzięki czemu przekonasz się, jak proste staje się życie z odpowiednio dobranymi rozwiązaniami do przechowywania. Zaproponuje najlepsze funkcjonalne rozwiązania, kolorystykę, doradzi w wyborze oświetlenia i dekoracyjnych dodatków. W salonie pokaże Ci na żywo nasze meble i materiały. Jeśli trzeba, spotkacie się na wizycie domowej, podczas której nasz Projektant Wnętrz wykona niezbędne pomiary. 

Aby usprawnić komunikację na linii Klient - projektant, stworzyliśmy moodboardy z opisami 11 styli wnętrz. Obejrzysz wszystkie i powiesz nam, który do Ciebie pasuje!

collage style 1

collage style 2

Krok nr 3 - prace projektowe

Nie spoczniemy, póki nie stworzymy przestrzeni, w której się zakochasz. Kiedy projekt będzie Cię satysfakcjonował w 100%, złożymy zamówienie, a następnie dostarczymy i zmontujemy Twoje meble. To najprostsza droga do stworzenia Twojego wymarzonego wnętrza.

collage 2d bupw

Bezpłatna Usługa Projektowania Wnętrz - czy to się opłaca?

Kalkulacja jest prosta. Na budżet urządzenia wnętrza składają się: koszt zakupu mebli i dodatków, wynagrodzenie projektanta, ewentualnie koszty związane z remontem. Sam projekt wnętrza to wydatek minimum kilka tysięcy złotych. Ta kwota może stanowić Twoje oszczędności, jeśli zdecydujesz się na współpracę z BoConcept Trójmiasto i skorzystanie z naszej usługi. A zatem?

 

Szczegółowych informacji udzielają Doradcy Klienta BoConcept Trójmiasto:

salon BoConcept - Gdynia

ul. Legionów 112

81-472 Gdynia

Tel. 667 500 100

trojmiasto@boconcept.pl

showroom BoConcept - Gdańsk

al. Grunwaldzka 211

80-266 Gdańsk

Tel. 693 074 664

trojmiasto@boconcept.pl

 

Regulamin-Bezplatna-Usluga-Projektowania-Wnetrz.pdf