Loading...

Aktualności

 • BoConcept Trójmiasto - nowe godziny otwarcia

  31.03.2019

  czytaj

  Szanowni Klienci,

 • Hello Gdańsk! Nawet 40% rabatu i bezpłatny projekt wnętrza z okazji otwarcia nowego showroomu BoConcept Trójmiasto.

  25.03.2019

  czytaj

  To się musiało wydarzyć!

 • Tniemy ceny o 23% podatku vat! Świętuj z nami 15 lat BoConcept Trójmiasto

  11.01.2019

  czytaj

  Takiej promocji sprzedażowej w historii trójmiejskiego salonu BoConcept jeszcze nie było! 23% podatku vat - o tyle obniżamy dziś (11.01.2019) ceny wszystkich naszych produktów dla pierwszych 99 Klientów składających zamówienie. Mamy ku temu niezwykłą okazję: w 2019 roku świętujemy 15 lat obecności marki BoConcept w Trójmieście! W ten szczególny sposób chcemy podziękować naszym obecnym i przyszłym Klientom. Jest nam szczególnie miło móc pochwalić się tym, że duża częśc z Was jest z nami od dawna. Zostaliście z nami po pierwszych zakupach, polecacie nasze produkty innym, rozwijacie z nami markę BoConcept w Trójmieście. Dziękujemy!

 • Likwidacja ekspozycji: 30-50% rabatu

  27.12.2018

  czytaj

  Nowo Rok to w kalendarzu BoConcept kolejny czas na aktualizację ekspozycji. W związku z tym wiele naszych produktów powystawowych dostępnych jest z atrakcyjnymi rabatami 30-50%. Część produktów możecie obejrzeć na stronie http://bit.ly/ekspozycja_gdynia2018, aby zobaczyć wszystkie zapraszamy do salonu. Podane produkty są dostępne do wyczerpania zapasów.

 • Zasady akcji 3 w cenie 2 - czyli trzeci produkt gratis!

  14.12.2018

  czytaj

  Na początku grudnia uruchomiliśmy dla Państwa specjalną akcję promocyjną, zatytułowaną “3 w cenie 2”. Zaraz po tym, w rozmowach z Wami zauważyliśmy, że pojawia się kilka powtarzających się pytań. Uporządkowaliśmy je i odpowiadamy, by zasady stały się jasne! 

 • "3 w cenie 2" - świąteczna promocja BoConcept

  04.12.2018

  czytaj

  Z myślą o nadchodzących Świętach uruchamiamy specjalną akcję prezentową, dla Ciebie i Twoich najbliższych. "3 w cenie 2"  to moc designerskich prezentów, które czekają na Was. Zasady akcji są proste: wybierz dwa z produktów objętych promocją, a trzeci otrzymasz gratis* ❤❤❤ Możesz wybierać pośród lamp, dywanów, pledów, poduszek, luster i stolików. Promocją objęty został również nasz flagowy rozkładany puf Xtra - idealny dla świątecznego gościa! 

 • Black Friday już teraz w BoConcept Gdynia.

  16.11.2018

  czytaj

  Black Friday - pierwszy po amerykańskim Święcie Dziękczynienia piątek tradycyjnie rozpoczyna okres wyczekiwanych wyprzedaży przedświątecznych. Zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych święto zakupowiczów wypada w tym roku 23 listopada. BoConcept Gdynia, wychodząc naprzeciw potrzeb swoich Klientów, dołącza do akcji i rozpoczyna promocję już teraz, oferując okazję na zakup mebli i dodatków ze swojego asortymentu w wyjątkowych cenach. Klienci gdyńskiego salonu mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego rabatu na poziomie nawet 20% na meble oraz 50% na wszystkie dodatki, które zostaną zamówione lub kupione podczas obowiązywania promocji, czyli do 26 listopada. Listopadowe święto zakupowiczów to wyjątkowy w całym roku moment, by do wnętrza swojego domu wprowadzić ponadczasowy skandynawski styl BoConcept w świetnej cenie.

 • UMÓW SIĘ Z PROJEKTANTEM WNĘTRZ I UZYSKAJ 15% ZNIŻKI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA

  01.10.2018

  czytaj

  Odnajdź swoją przestrzeń marzeń

 • Design Sale w BoConcept Gdynia

  03.07.2018

  czytaj

  Wakacje to idealny czas na zagospodarowanie domowej przestrzeni nowymi meblami i dodatkami. 

 • Kibicuj Naszym z BoConcept Gdynia

  20.06.2018

  czytaj

   

1 2 3 4