Szanowni Państwo!

Jest nam miło poinformować, iż po 50 dniach przerwy spowodowanej pandemią Koronawirusa, salon BoConcept Trójmiasto wraca do pracy. Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno Państwa - jak i naszego Zespołu - powrót będzie odbywać się stopniowo i w warunkach zachowania najwyższych zasad bezpieczeństwa. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami pracy naszego salonu.

Otwieramy 4 maja. W pierwszym okresie naszej pracy salon będzie czynny w godzinach 10.00-18.00 (sobota 9 maja godz. 10.00 - 16.00). Roleta naszego salonu będzie opuszczona do połowy, a Klienci wpuszczani do środka po zasygnalizowaniu chęci wejścia naszemu doradcy klienta i po jego zaproszeniu. Podczas spotkania w salonie nasz doradca ma obowiązek zasłonięcia ust i nosa maseczką oraz zachowania dystansu 2 metrów.

Zdecydowaliśmy się też wprowadzić nową formułę kontaktu z Klientami - umówione wizyty. Po skontaktowaniu się z nami, Klient ustala dzień i godzinę, w której odwiedzi nasz salon. Opiekun klienta rezerwuje dla niego oczekiwany czas - może to być zarówno 15 minut na szybką konsultację, jak i 2 godziny na omówienie wszystkich spraw związanych z zakupami mebli i dodatków do Państwa domu. Wy wybieracie. Skorzystanie z umówionych wizyt daje gwarancję dostępności opiekuna klienta w czasie, jakiego Państwo potrzebujecie co jest dla Was niewątpliwą korzyścią, a nam daje możliwość zaplanowania codziennej pracy. Najważniejsze oczywiście jest bezpieczeństwo i z tego właśnie względu, jest to preferowana przez nas forma spotkania z Klientem. Do skorzystania z niej serdecznie zachęcamy.

Nadal oczywiście możecie się Państwo komunikować się z nami drogą mailową trojmiasto@boconcept.pl i telefoniczną pod numerami: 667 500 100 oraz 693 074 664.

Ponownie zapraszamy do odwiedzin w salonie BoConcept Trójmiasto - Galeria City Meble, Gdańsk Aleja Grunwaldzka 211.

 

pozdrawiamy

Zespół BoConcept Trójmiasto