Loading...

Nowoczesne meble

Dlaczego BoConcept Gdynia

nowoczesne meble Gdańsk/Gdynia
Styl

Najlepsze duńskie tradycje we wzornictwie pozwalają tworzyć meble o ponadczasowym charakterze. Niezależnie od tego, jak będzie się zmieniać wnętrze Twojego mieszkania czy domu, nasze meble nadal będą idealnie pasować. Prosta forma, materiały wysokiej jakości zapewnią każdemu wnętrzu odrobinę luksusu. Znajdziesz w naszym stylu również szczyptę najnowszych światowych trendów, ponieważ co roku selekcjonujemy nowe kolory, tkaniny, dywany, lampy i dodatki dekoracyjne.

Jakość

Co da połączenie ponad 60 lat doświadczenia ze skandynawskim stylem? Niepowtarzalny design o doskonałej jakości. Tworząc nasze meble dbamy o najmniejszy szczegół. Współpraca z Duńskim Instytutem Technologicznym gwarantuje użycie tylko najlepszych materiałów, a lata doświadczenia gwarantują idealne wykonanie.Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci będą cieszyć się naszymi meblami przez długie lata.

Elastyczność i funkcjonaloność

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami trudno wpasować wymarzony mebel we własne wnętrze. Dlatego nasze sofy są modułowe, dzięki czemu mogą mieć dowolny kształt, a ponad 120 tkanin i skór pozwoli wybrać idealny kolor. Ale to nie wszystko! Nasze inne meble również występują w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu to meble dostosowują się do wnętrza, a nie na odwrót.
Skandynawscy projektanci wileką wagę przywiązują do funkcjonalości. Wnętrze i mebel muszą być i piękne i funkcjonalne. W naszej kolekcji znajdziesz wiele rozwiązań, które na pewno pozytywnie Cię zaskoczą pod tym względem!

Dostawa i montaż

Dla wygody naszych klientów oferujemy usługę dowozu i montażu naszych mebli przez wykwalifikowaną ekipę. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że meble zostaną bezpiecznie dostarczone i starannie zmontowane, co pozwoli cieszyć się nimi przez długi czas, a mieszkanie zostawione w idealnym porządku. Po co tracić czas na sprzątanie, kiedy można cieszyć się nowymi meblami BoConcept?