Loading...

 

Szanowni Projektanci!

Pojawienie się COVID-19 wywróciło życie naszej branży do góry nogami. Wiemy, jak sytuacja związana z wirusem wpłynęła na waszą pracę i z czym się borykacie. Producenci z Włoch i Hiszpanii z dnia na dzień wstrzymali produkcję, zamówienia utknęły, a nowe nie są przyjmowane. Inwestycje jakie realizujecie przedłużają się. To codzienność sporej grupy projektantów.

Wobec całego tego zamieszania jest nam miło poinformować, iż wszystkie fabryki BoConcept pracują nieprzerwanie. Oczywiście część terminów realizacji wydłużyła się, o czym zostaliśmy poinformowani. Sama schemat pracy producenta nie zmienił się. Zlecenia są przyjmowane, produkcja realizowana. Dostawy odbywają się precyzyjnie, zgodnie z harmonogramem.

Dzięki temu możemy dać Wam gwarancję realizacji Waszych zamówień, co za tym idzie przyczynić się do ciągłości pracy z inwestorami i prowadzenia inwestycji. 

To nie wszystko.

Mamy przyjemność przedstawić II edycję oferty stockowej, czyli asortymentu mebli dostępnych „od ręki”, już wyprodukowanych i dostępnych z magazynu, z atrakcyjnym rabatem. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj => bit.ly/meble-od-reki-boconcept <= 

Informujemy iż dysponujemy plikami 3D naszego asortymentu https://3d.boconcept.com/.

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty.

 

Szczegółowych informacji udzielają nasz Doradcy Klienta:

TELEFON:  667 500 100  / 693 074 664    |     E-MAIL:      trojmiasto@boconcept.pl