Pomysł na niedzielny relaks dla Ciebie i całej Twojej rodziny we własnym ogrodzie

Zabawa w ogrodzie przynosi wiele korzyści. Pomaga dzieciom rozwijać umiejętności społeczne i kreatywność, pozwala im zaczerpnąć świeżego powietrza, co jest korzystne zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego, uczy je przyrody (i tego, jak rosną rośliny). Mogą przebywać z innymi dziećmi, grając w gry - oznacza to, że nie siedzą cały dzień w domu! Dzieci powinny mieć wystarczająco dużo miejsca i czasu na świeżym powietrzu. Zachęci je to do eksploracji, samodzielnej zabawy lub z przyjaciółmi, wzbudzi w nich zdrową ciekawość przyrody i sprawi, że wezmą na siebie odpowiedzialność, ucząc się, jak rosną rośliny w ich ogrodzie!

Korzystny wpływ przebywania na świeżym powietrzu

Świeże powietrze jest niezwykle ważne dla naszego zdrowia. Pomaga oczyścić płuca i inne narządy wewnętrzne, w tym mózg. Ponadto daje nam dobre samopoczucie, ponieważ wdychamy świeże cząsteczki tlenu, a wydychamy dwutlenek węgla, który wraca do atmosfery, gdzie może zostać przetworzony przez rośliny i drzewa. Aby zapewnić sobie wystarczającą ilość aktywności fizycznej w życiu, należy ćwiczyć co najmniej 30 minut każdego dnia przez większość dni tygodnia. Powinno to obejmować ćwiczenia aerobowe, takie jak szybki spacer przez 20-30 minut każdego dnia - lub dłużej, jeśli jesteśmy w stanie to robić bez nadmiernego wysiłku - aby utrzymać przepływ krwi w całym organizmie. Zabawa z dziećmi w ogrodzie może być przyjemna. Dzieci mogą uczyć się o przyrodzie i ogrodnictwie podczas zabaw na świeżym powietrzu. * Zabawa na świeżym powietrzu pomaga im zachować zdrowie i radość!

Po zabawie zasłużony odpoczynek i deser !

Meble technorattanowe to wysokiej jakości tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, które może być wykorzystywane do produkcji dowolnego rodzaju mebli. Wykonywane są w wielu różnych kolorach i fakturach, co pozwala im wtopić się w otoczenie, w którym się znajdują, nie rzucając się w oczy, w przeciwieństwie do tradycyjnych mebli rattanowych. Technorattan nie wymaga również zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych, wystarczy sporadyczne czyszczenie wodą z mydłem lub octem, w przeciwieństwie do piaskowania lub ponownego tapicerowania, jak w przypadku większości innych rodzajów krzeseł i stołów wiklinowych.

 

O autorze